אודות FPI

FPI הינה החברה הראשונה בישראל, המאפשרת למשרד המתכנן הפיננסי ומנהל העושר המשפחתי להעצים את שירותיו ולמקסם את התועלות אותן הוא מעוניין להעניק ללקוחותיו.

 

מעטפת השירותים הייחודית אותה מציעה החברה למתכנן הפיננסי מהווה מהפיכה בתחום השירותים הפיננסים הניתנים ללקוחות אמידים ומהווה פלטפורמה מקיפה לפעילותו של משרד המתכנן. פלטפורמה זו כוללת בין היתר, בנית מודל עסקי לפעילות המשרד, מערכות מידע חדשניות, תשתית טכנולוגית ייחודית לאיסוף, ניתוח והצגת נתוני הלקוחות, ליווי מקיף של המתכנן בכל תהליכי הפעילות עם לקוחותיו ועוד.  

 

שירותי החברה ניתנים בלעדית באמצעות מתכננים פיננסים מנוסים ורב תחומיים, הנתמכים בצוות מומחים ייחודי המונה אנשי מקצוע מובילים בתחומם בישראל בתחומי הפיננסים, המיסוי, ניהול הנכסים, הנדל"ן והחשבונאות, המביאים ידע רב הנצבר במשך שנים רבות בארץ ובעולם. 

 

שירותי החברה המקיפים, מביאים לידי ביטוי את מלוא הערכים הגלומים בעבודה עם מומחה פיננסי הפועל מטעמו של הלקוח ונאמן רק לו; חסכון בעלויות ניהול רבות וכפולות, מיצוי פוטנציאל התשואה הגלום בתיק הנכסים, מניעת טעויות הנובעות מהחלטות שאינן מבוססות על ידע ועל ניסיון מתאימים, ודאות רבה בעתידו הכלכלי של משק הבית וכמובן שקט נפשי בכל הקשור לאחריות הגדולה שבדאגה לעתיד, הם רק חלק מהתועלות אותן יכול מתכנן פיננסי ומנהל עושר להעניק ללקוחותיו, באמצעות פעילות עם FPI.

03-9707070 | info@fpi.org.il

טל.

03-9707070 

מייל.

info@fpi.org.il 

FPI

טכנולוגיות ותכנון פיננסי בע"מ 

© כל הזכויות שמורות

הקמת אתר - סטודיו טליונה